için hazırlanmış olan bu eklenti ile ilgili yazımızı okuduktan sonra eminim ki çoğunuz eklentisini kendi bloglarınıza kuracaksınız.

WordPress Nedir?

Simple Tag eklentisi ile basit bir şekilde etiketlerinizi ve taksonomilerinizi yönetebilir, yazdığınız yazılar içinde etiketlerinizin otomatik olarak linklendirilmesini sağlayabilirsiniz. Biraz açmak gerekirse, wordpress simple tag eklentisi ile blogunuza yazmış olduğunuz yazıların etiketlerini belirler ve yazı içindeki bu etiketi içeren kelimelere link olarak verir. Arama motorları sitenizi ziyaret ettiğinde yazı içerisindeki kelimelere bakarak sitenizi indexleyeceği için bu kelimeler de eklenti tarafından etiket sayfasına yönlendirdiğinden, örnek olarak “” etiketi bu yazım da eklenti tarafından etiket sayfasına link verileceğinden, arama motoru bu yazıya girdiğinde aynı etikete sahip diğer yazılarıda göreceği için seo açısından ne kadar önemli olduğu ortada.

 işlemlerinize eğer önem veriyorsanız bu eklentiyi kurmanızı öneririm, üstelik simple tags eklentisinin yeni sürümlerinde eklenti ayarları yapılmış şekilde kuruluyor.

Simple Tags Eklentisi Nasıl Kurulur?

Simple Tags eklentisini kurmak için sırasıyla ‘ Yönetici paneli -> Eklentiler -> Yeni Ekle’ sayfasına gelip, arama kısmına Simple Tags yazdıktan sonra karşımıza çıkan eklentiler arasından geliştiricisi Amaury BALMER olan Simple Tags eklentisine kur diyerek işlemi tamamlayabilirsiniz.

Bu yazımız da sizlere ibrahimserhat.com olarak simple tags eklentisi nedir ve simple tags eklentisi nasıl kurulur paylaşmış olduk.

8 YORUMLAR

  1. Teşekkür ederim, Simple Tags eklentisi kurduktan 2-3 gün sonra sitem 1 sayfa yukarı çıktı. Sırf bu yüzden geri dönüp yorum yapmak istedim. WordPress Seo üzerine diğer yazılarınızda gayet güzel. Emeğinize sağlık.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here