Çoğu bilgisayar kullanıcısı kullandıkları bilgisayarın yavaşlığından şikayet eder ve genellikle şu üç soruyu sorarlar,

Bu soruları uzattıkça uzatabiliriz, öncelikle bilmelisiniz ki bu sorular geniş bir alanı kapsar. Örnek vermek gerekirse, bilgisayarınızın yavaşlığı donanımsal mı, yazılımsal mı yoksa sürücü güncellemeleriyle mi ilgili ve ya bilgisayarınızın sistemini yavaşlatan virüsler mi var bunları bilmek önemli. Tabi bunu normal gündelik bilgisayar kullanıcısının bilmesini beklemek abartı olabilir, bu yüzden basitçe bilgisayarınızı nasıl hızlandırabilirsiniz bu yazımızda biraz bahsedelim.

Şahsen kullandığım bir program vardı All in One diyebileceğimiz türden, bu programın adı Advanced System Care. Çoğunuz duymuş ve ya denemiş olabilirsiniz ki sizin yerinize tüm temizliği bakımı yapıyor. Size söyleyeceğim tek şey bu programı unutun, neden mi?

Çünkü geçen gün keşfetmiş olduğum  ile bu işlemleri hem daha kolay hem de daha stabil bir şekilde yapabilirsiniz. Neler yapabileceğinizden kısaca bahsetmek gerekirse,

  • Bilgisayarınızın daha hızlı açılmasını sağlar
  • Programlarınızın daha çabuk açılmasını sağlar
  • İnternet bağlantınızı optimize ederek daha hızlı çalışmasını sağlar
  • HDD ve Kayıt Defteri temizliğini derinlemesine yapar

Anlayacağınız Auslogics Boostspeed bilgisayarınızın performansını arttırmak için hazırlanmış bir Windows araçları paketidir. Ödül almış bu program ile sisteminizdeki yavaşlama sorunlarını düzeltebilir, ilk kurulumdaki tazeliği ve yüksek performansı yeniden elde edebilirsiniz. Edindiğm deneyimler arasında oyunlar için işlevi de görmektedir.

Auslogics Boostspeed güncel versiyonunu kendi sitesinden deneme sürümü olarak indirebilirsiniz ve ya Auslogics Boostspeed full versiyonunu internette bulabilirsiniz.

Auslogics Boostspeed’in yan ürünü olan  ile ise hatasız bir şekilde sorgusuz-sualsiz sürücü yazılımlarınızı anında güncelleyebilirsiniz.

Eğer bilgisayarınızda virüs olduğunu düşünüyorsanız AdwCleaner ile chrome ve reklam virüslerinden kurtulun makalemizi inceleyebilirsiniz. Sadece chrome ve reklam virüslerini değil genel temizlik yapar.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here