, Türkiye’nin ilk ve tek, ödüllü, ücretsiz maç tahmini uygulamasıdır. Aynı zamanda kullanıcıların seçtiği takıma göre, görünümü değişerek taraftarları özel kılan Türkiye’nin tek sitesidir.

Taraftar Tahmin ile Galatasaray, Fenerbahçe, Beşiktaş ve Trabzonspor’un haftalık Süper Lig, Ziraat Türkiye Kupası, Şampiyonlar Ligi ve Avrupa Ligi maçlarının skorlarını ve skora göre gol atacak oyunculara tahminde bulun.

Maç sonuçlarına göre yaptığın skor ve golcü tahminlerinden puan topla, haftalık puan tablosunda yerini alarak birinci olma şansını yakala.  Unutma! Her hafta, haftalık puan tablosunda, birinci sırada yer alan kullanıcıya,haftalık ödüller bölümünden seçtiği formalardan birisi hediye.

Her hafta, düzenli olarak maç tahmininde bulun ve haftalık puanlarını topla. Süper Lig’in ve Türkiye Kupası finalinin bitimindeaçıklanacak olan yıllık puan tablosunda yerini al. Yıllık puan sıralamasında ilk 3’e girenkullanıcılara sırasıyla; Birinciye Samsung Tablet(1 kişiye), ikinci ve üçüncüye sezon sonu ödüller kısmından seçecekleri ödüllerden birisi hediye. Unutma! Ne kadar düzenli maç tahmininde bulunursan rakiplerinden bir adım önde olursun.

Tahminlerini masaüstü bilgisayarlardan, mobil ve tablet cihazlardan yapabilirsin.

Taraftar Tahmin ekibi olarak buradaki amacımız Galatasaray, Fenerbahçe, Beşiktaş ve Trabzonspor’un forma gelirlerine katkıda bulunmak.  Aynı zamanda, kaybolmakta olan taraftarlık duygusunu daha da güçlendirerek kulüpler ile bağlantıyı arttırmak.

Gelin aklınıza takılan soruları birlikte cevaplayalım!

Taraftar Tahmin uygulaması ile nasıl maç tahmininde bulunurum?

Taraftar Tahmin uygulaması ile maç tahmininde bulunmak zannettiğiniz kadar zor bir işlem değil. Tek yapmanız gereken taraftartahmin.com adresini ziyaret ederek Facebook hesabınızla veya sık kullandığınız e-posta adresinizle giriş yaparak taraftartahmin.com/oyna sayfasında listelenen maçlara skor ve skora göre golcü tahmininde bulunarak kaydetmeniz. İşte tahmin işlemi bu kadar kolay. Eğer halen kafanıza takılan sorular varsa taraftartahmin.com/nasil-oynanir  sayfasını ziyaret ederek videomuzu izleyebilirsiniz.

Tahminde bulunduğum maçları tekrar düzenleyebilir miyim?

                Daha önce tahminde bulunduğunuz maçları, eğer maç başlamamışsa, maç saatine kadar tekrar düzenleyebilirsiniz. Eğer maç listesinde maç listelenmiyorsa maç başladığından dolayı gözükmüyordur.

Tahmin puanlarım ne zaman açıklanıyor?

Tahmin puanlarını, maç skorlarına ve golcü oyunculara göre aldığınız için, tahmini yaptığınız haftada yer alan tüm maçların sonuçlanması gerekmektedir. Tüm maçlar bittikten sonra tahminde bulunduğunuz maçların skorları 1-2 saat içinde hesaplanır ve açıklanır. Yaptığınız maçlara ait tahmin puanlarını sisteme giriş yaparak puan durumu sayfasında yer alan geçmiş maç tahminleri bölümünde görebilirsiniz.

Puanlama Nasıl yapılıyor?

Maç tahminlerinin puanlanması taraftartahmin.com/kurallar-sartlar bölümünden daha detaylı inceleyebilirsiniz.

Haftalık birinci olan kişi nasıl belirlenir?

                Haftalık birinci olan kişi, yaptığı maç tahminleri sonucu açıklanan puanlar üzerinden belirlenir. O hafta içerisinde en yüksek puanı olan kişi haftalık puan tablosunda yer alır.

Birinci olan kişi ile nasıl iletişime geçiyorsunuz ve ödülü nasıl gönderiyorsunuz?

Birinci olan kişi ile sonuçlar açıklandıktan sonra en geç 2 gün içerisinde sisteme üye olunan e-posta adresi üzerinden iletişime geçilir. Bu yüzden e-posta adresini doğru girmek önem arz etmektedir. E-posta adresinin yanlış girilmesinden kaynaklanan sorunlardan taraftartahmin.com sorumlu tutulamaz. E-posta adresi ile kullanıcının telefon ve kargonun gönderileceği adres öğrenilerek ödülün gönderim işlemi gerçekleşir.

Haftanın birinci ben oldum ödülüm ne zaman elime ulaşır?

Haftanın birincisi olan kişi ile sisteme kayıtlı e-posta adresinden 7 gün içerisinde dönüş yapıldığında ödül hemen kargoya verilir.

Eğer kullanıcıdan 7 gün içerisinde sisteme kayıtlı e-posta adresinden bir dönüş alamazsak ödül hakkı iptal olur.

Ödül hakkım iptal oldu! Neden?

Haftanın kazanını sizseniz ve e-posta adresine 7 gün içerisinde cevap vermezseniz ÖDÜL HAKKINIZ İPTAL EDİLİR. E-posta adresini doğru girmekten ve belirtilen süreler içerisinde cevap vermek sizin sorumluluğunuzdadır.

 

AKLINIZDAKİ SORULARI GİDERDİĞİMİZE GÖRE BİZİMLE AŞAĞIDAKİ BAĞLANTILARDAN İLETİŞİME GEÇEBİLİRSİNİZ?

@facebook – https://www.facebook.com/taraftartahmin

@twitter – https://www.twitter.com/taraftartahmin

@instagram – https://www.instagram.com/taraftartahmin

2 YORUMLAR

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here