Avea inTouch 4 Güncelleme Alacak mı?

Avea inTouch 4 Güncelleme Alacak mı?

Avea inTouch 4 için en çok merak edilen sorulardan bir tanesi de Lollipop ve ya daha üzeri bir güncelleme alıp almayacağıydı.

Snapdragon 410 64-Bit işlemcisine sahip Avea inTouch 4 cihazının, 64-Bit olarak ve tam performans sağlayabilmesi için bildiğiniz üzere Android 5.0 Lollipop ve üzeri bir yazılıma ihtiyacı var. Bu durumdan ötürü Avea inTouch 4 kesinlikle güncelleme alacak haberlerini mutlaka okumuşsunuzdur. Hal böyleyken hala Avea tarafından resmi bir açıklama getirilmemesi kafaları karıştırmakta.

Şahsım adına “Avea inTouch 4 Lollipop ve ya daha üstü bir sürüm gelecek mi? Bunun ile ilgili açıklamayı ne zaman yapmayı düşünüyorsunuz ve ya madur olan Avea inTouch 4 kullanıcılarını görmezden gelmeye devam mı edeceksiniz?” sorusunu Avea’ya sosyal ağ üzerinden yönelttim.

avea-intouch4-lollipop-gelecek

Avea’dan gelen cevap doğrultusunda yazıma devam edeceğim..

 

3 Aralık Tarihli Ekleme:  inTouch4 Güncellemesi yayınlandı

Herkese hayırlı olsun,

Detaylar için tıklayın

 

İbrahim Serhat

92'li yılların başında Bolu'da doğdum ve hala Bolu'da yaşamaktayım. Üniversite eğitimimi Abant İzzet Baysal Üniversitesi'nde Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Eğitimi Öğretmenliği bölümünü bitirerek tamamladım. İşsiz BÖTE maduru olup blog yazarlığına devam etmekteyim.

Son Yazılar
Bir cevap bırakın
Türkiyenin başkenti neresidir? ( Ankara )